Connect with us

اخبار ساحوی

روند گرفتن رای اعتماد نامزد وزیران در مجلس نماینده گان تا اخیر این هفته پایان مییابد

منتشر شده

در

(Last Updated On: دلو ۶, ۱۳۹۳)

CANDIDATE

هیئت اداری مجلس نماینده گان می گوید؛ روند گزارش دهی و گرفتن رای اعتماد نامزد وزیران در مجلس نماینده گان تا اخیر این هفته پایان مییابد که به گفته اش؛ فردا نامزد وزیران امور داخله، خارجه و احتمالاً نامزد وزارت عدلیه نیز برنامه های شان را به مجلس نماینده گان ارائه خواهند کرد.

درهمین حال شهروندان کشور از اعضای مجلس نماینده گان می خواهند که مصلحت ها را در نظر نگیرند و با در نظر داشت شایسته گی به نامزد وزیران رای اعتماد دهند.

سید اکرام منشی مجلس نماینده گان می گوید که روند ارائه برنامه های نامزد وزیران زمانگیر است و روز سه شنبه نه؛ بل چهار شنبه به نامزد وزیران صندوق رای گذاشته خواهد شد.

وی میافزاید که پس از ارائه برنامه های نامزد وزیران به مجلس نماینده گان قرار است که روز چهار شنبه اعضای مجلس نماینده گان به نامزد وزیران رای بدهند.

آقای اکرام میافزاید که معضل دو تابعیته بودن نامزد وزیران امور داخله و خارجه نیز حل شده و این نامزد وزیران و احتمالاً نامزد وزیر عدلیه نیز به مجلس نماینده گان بیایند و برنامه های شان را برای اعضای مجلس روشن سازند.
اعضای مجلس نماینده گان به روز چهار شنبه تصمیم خواهند گرفت تا به چه کسانی رای اعتماد بدهند و روشن نیست که چه تعداد از این نامزد وزیران در این مجلس رد خواهند شد.

Advertisement

اخبار ساحوی

واژگون‌شدن یک موتر در پاکستان جان حد اقل ۱۷ تن را گرفت

Published

on

(Last Updated On: حمل ۲۳, ۱۴۰۳)

پولیس پاکستان اعلام کرده است که از اثر واژگون‌شدن یک موتر لاری در جنوب‌غرب آن کشور، حد اقل ۱۷ تن جان باختند و بیش از ۴۰ نفر دیگر زخمی شده‌اند.

روزنامه دان پاکستان گزارش داده که این رویداد روز چهارشنبه، ۱۰ اپریل در منطقه هاب ایالت بلوچستان رخ داده است.

به گفته پولیس، این موتر لاری در حال انتقال زایران به زیارتگاهی بود که به داخل یک گودال عمیق در کنار سرک سقوط کرد.

دلیل این رویداد سرعت زیاد موتر گفته شده است.

پاکستان از جمله کشورهایی می‌باشد که آمار تلفات ناشی از رویدادهای ترافیکی سالانه در آن بسیار بلند است.

جمعیت زیاد، غیرمعیاری بودن جاده‌ها به‌ویژه در ساحات دور‌افتاده و روستایی و عدم رعایت قوانین ترافیکی از سوی رانندگان از جمله عوامل عمده افزایش حوادث ترافیکی در پاکستان گفته شده است.

Continue Reading

اخبار ساحوی

پس از سرنگونی طیاره بی‌سرنشین توسط حزب الله، اسرائیل اهدافی را در لبنان بمباران کرد

Published

on

(Last Updated On: حمل ۱۹, ۱۴۰۳)

به گزارش رویترز، پس از سرنگونی یک طیاره بی‌سرنشین اسرائیلی توسط حزب الله، اسرائیل اوایل روز یکشنبه حملات هوایی را در شرق لبنان انجام داده و مکان‌های زیربنایی این گروه را هدف قرار داد.

اردوی اسرائیل در بیانیه‌ای اعلام کرده که جت‌های جنگی بر یک مجتمع نظامی و سه مکان زیربنایی دیگر متعلق به حزب الله در شهر بعلبک در شرق لبنان حمله کرد.

به گفته اردوی اسرائیل، حمله اخیر در پاسخ به سرنگونی یک طیاره بدون سرنشین توسط حزب الله در حریم هوایی لبنان توسط حزب الله صورت گرفته است.

حزب‌الله از هشتم اکتوبر سال گذشته، یک روز پس از حمله حماس بر اسرائیل، در مرزهای جنوبی لبنان با اسرائیل تبادل آتش کرده است.

اسرائیل در پاسخ به حمله حماس حدود ۳۳ هزار فلسطینی را در غزه کشته است.

Continue Reading

اخبار ساحوی

سه پولیس پاکستان در حملات جداگانه در خیبر پختونخوا کشته شدند

Published

on

(Last Updated On: حمل ۱۸, ۱۴۰۳)

رسانه‌های پاکستانی گزارش داده اند که سه پولیس این کشور در دو حمله جداگانه روز جمعه در ایالت خیبر پختونخوا کشته شدند.

به گزارش جیو نیوز، یک مقام پولیس همراه با نگهبان اش زمانی کشته شدند که موتر حامل آنان در شهر لکی مروت هدف حمله قرار گرفت.

یک سرباز دیگر پولیس در این حمله زخم برداشت و به شفاخانه منتقل شد.

در حادثه دیگر، افراد مسلح بر تیم ارزیابی کمپاین پولیو در ولسوالی وزیرستان جنوبی پایین تیراندازی کردند که در نتیجه آن یک پولیس جان باخت.

کارکنان نظارت پولیو از این حمله جان به‌سلامت بردند.

 

Continue Reading

Trending

Copyright © 2022 Ariana News. All rights reserved!